Teeth whitening

Система ZOOM відноситься до щадних методів відбілювання і дозволяє домагатися білосніжного відтінку зубів без агресивного на них впливу

Як відбувається відбілювання зубів ZOOM

1. Чищення та полірування

Перед відбілюванням необхідно пройти професійну чистку і поліровку зубів для досягнення найкращого результату

2. Нанесення коффердама

На ясна по краю зубів наноситься рідкий коффердам для захисту м'яких тканин. Потім він полімеризується спеціальною лампою.

3. Нанесення агента

На цьому етапі на зуби наноситься відбілюючий агент.

4. Відбілювання зубів

Далі за допомогою лампи відбувається активація агента і відбілювання. Стандартна процедура включає в себе три сеанси відбілювання по 15 хвилин кожен.

5. Ремінералізація.

Після завершення процедури відбілювання зуби потребують ремінералізациі. Для цього використовуються спеціальні препарати з високим вмістом кальцію і фтору.

Білосніжна усмішка – мрія для багатьох. Саме тому на сьогоднішній день відбілювання зубів залишається однією з найбільш затребуваних стоматологічних процедур. У клініці Одонтосфера ми використовуємо тільки найсучасніші, щадні і ефективні методики, що дозволяють досягати чудового результату.

Чому темніють зуби

Колір наших зубів безпосередньо залежить від прозорості емалі. У когось вона менш прозора, у когось більш. Сам же колір зуба є результатом накладення один на одного відтінків всіх його слоїв: рожевий колір пульпи, жовтувате бо сірувате забарвлення дентину і перекриває все блакитно-біла емаль. Якраз через ступені прозорості емалі у одних людей зуби білі від природи, у інших жовті або навіть сірі.

Отбеливание потемневших зубов

Емаль з часом може темніти і тьмяніти, адже на неї припадає основний удар фарбувальних і абразивних речовин від їжі і тютюнових виробів. У цьому випадку допомагає професійна чистка та полірування зубів.

Однак темніти зуб може не тільки зовні, але і зсередини. Дентин складається з безлічі дентинних канальців, які активно накопичують в собі пігменти. Щоб дістатися до внутрішнього шару зуба і вивести пігмент в стоматології використовують препарати на основі перекису і різні методи їх активації.

Процедура отбеливания зубов

Хімічне відбілювання зубів

Цей метод відбілювання зубів дає чудовий ефект, який досягається за рахунок високої концентрації перекису в препараті. Саме ця речовина є основним діючим компонентом гелів, які наносяться на поверхню.

Результат відбілювання в першу чергу залежить від початкового кольору зубів. Якщо емаль має жовтуватий і коричневий відтінок, то білосніжної усмішки буде домогтися простіше. Сіра ж емаль гірше піддається відбілюванню.

химическое отбеливание зубов

Також у хімічного відбілювання є ряд протипоказань:

 • Наявність коронок або полімерного покриття на передніх зубах;
 • Відколи зубів, що оголюють дентин, а також карієс, пародонтит і інші патології, що вимагають лікування;
 • Велика кількість зубів, відновлених композитами, коронками та іншими штучними покриттями, незнімними протезами;
 • Гіперчутливість зубів;
 • Порушення емалі;
 • Непереносимість перекису водню.

Не рекомендується також проводити відбілювання пацієнтам молодше 15 років і вагітним жінкам.

На сьогоднішній день хімічне відбілювання зубів може проводитися і в домашніх умовах. Для цього випускається безліч різних систем і препаратів. Нерідко такі методи наносять зубам шкоди, роблячи їх надмірно чутливими і слабкими. У клініці ж Одонтосфера ви можете розраховувати не тільки на професійно проведену процедуру, але і подальше збереження отриманого результату, зміцнення зубів і зниження їх гіперчутливості.

Відбілювання зубів ZOOM

отбеливание зубов zoom

Сучасні технології дозволяють проводити хімічне відбілювання зубів більш щадяще. Для скорочення часу впливу препаратів і зниження концентрації перекису в них використовуються різні апаратні активатори. Вони ініціюють розпад пероксидів з вивільненням активного кисню.

Найбільш ефективним і дбайливим методом на сьогодні залишається система відбілювання зубів ZOOM, де використовується гель активується ультрафіолетовими лампами. Вирізняється в процесі реакції препарату з ультрафіолетом кисень активно проникає в дентин, виводячи пігмент. Система ZOOM відноситься до щадящих методів відбілювання і дозволяє домагатися білосніжного відтінку зубів без агресивного на них впливу.

Взагалі система зум представлена чотирма поколіннями. Перші два Zoom і Zoom 2 несильно відрізняються від всіх інших методик. У них використовувалися висококонцентровані склади, які послаблюють зуби.

Однак системи ZOOM 3 і 4 здійснили значний стрибок і вважаються найбільш дбайливими, ефективними і прогресивними в світі.

 • У складі гелю міститься всього 25% перекису, що значно менше, ніж в інших препаратах.
 • Також до складу препаратів ZOOM включені компоненти, що захищають емаль від демінералізації.
 • Скорочується час процедури.
 • Знижується гіперчутливість зубів після відбілювання.
 • Досягається найкращий ефект – відбілювання на кілька тонів всього за один сеанс.
 • В системі ZOOM 4 замість ультрафіолетових ламп використовуються світлодіодні, які знижують термічне навантаження на м’які тканини і зуби.

Отбеливание зубов светодиодной ламой

При дотриманні рекомендацій лікаря ефект відбілювання зубів може зберігатися до 5 років. Однак варто враховувати, що вживання кави, чорного чаю, а також тютюнопаління негативно позначаються на естетиці зубів.