Імпланти Straumann

Швейцарці є піонерами у виробництві зубних імплантатів, і на сьогоднішній день вони мають 45-річний досвід в цій сфері. У 1974 році всесвітньо відома компанія Straumann випустила перший повноцінний імплантат і з тих пір їх продукція, що постійно удосконалюється, по праву входить у ТОП-3 найбільш відомих марок. Імплантаційні системи Штрауман цінують як фахівці, так і пацієнти, які користуються такими імплантатами кілька десятиліть без найменших нарікань.

Штрауман – кращі імплантати в світі

Импланты StraumannНаші стоматологи досить часто зустрічають пацієнтів з імплантами Straumann, встановленими не десь за кордоном, а в нашій країні більше 20 років тому. Це той період, коли імплантологія в Україні тільки починала розвиватися. При огляді лікар бачить, що кістка навколо імплантів стабільна, самі системи прекрасно функціонують, коронки знаходяться в ідеальному стані. Це є головним показником якості та довговічності таких систем імплантації.

Компанія Штрауман протягом 60 років доводить високу якість своєї продукції і заслужено в міжнародній асоціації імплантологів вважається найкращою у всьому світі. Імплантати Straumann показують свою надійність в будь-яких клінічних випадках, як серед молодих, так і літніх пацієнтів, коли спостерігаються труднощі з щелепною анатомією і знижений імунітет.

Головною перевагою компанії Штрауман є те, що вони до цього дня продовжують випускати деталі для імплантів, які випускалися 40 років тому. І це дуже важливо, адже нерідко при установці імплантаційних систем невідомих марок при необхідності заміни, наприклад, коронки може виявитися, що та компанія вже не випускає застарілі моделі. З імплантатами Штрауман така ситуація не трапиться.

SLA active

За свою карколомну «кар’єру» компанія Straumann зробила крок далеко вперед. Вони є авторами багатьох ефективних технологій, які дозволяють скорочувати час остеоінтеграції кістки з імплантатом, наприклад, поверхня SLA active.

До 2005 року найкращою вважалася шорстка суха поверхня імплантатів SLA, яка за рахунок своєї обробки значно збільшувала площу контакту штучного кореня з кісткою. Завдяки цьому результат приживлення був в рази краще.

Однак компанія Штрауман розробила нову гідрофільну поверхню SLA active, яка за рахунок прилипання крові збільшує швидкість клітинної інтеграції. Це дозволяє скоротити терміни лікування в 3 рази. Тобто вже через 6-8 тижнів можна встановлювати коронку.
Шверцарские импланты

Крім того, SLA active має вагому перевагу в важких клінічних випадках:

 • Недолік кісткової тканини;
 • Перенесене важке захворювання.

Дослідження показують, що така система відмінно працює навіть в таких випадках.

Нові можливості Roxolid

Импланты RoxolidНовітня розробка Straumann – імплантати Roxolid. Виготовляються вони зі сплаву титану з цирконієм, що робить їх в рази міцніше виключно титанових конструкцій. При цьому показники остеоінтеграції залишаються на високому рівні.

Такі імплантати здатні витримувати дуже великі навантаження і довговічність їх зростає багаторазово. За останніми даними половина пацієнтів, що проходять протезування з використанням імплантатів Роксолід, змогли обійтися без кісткової пластики. У 40% випадків кісткова пластика була потрібна мінімальна.

Які імплантати використовують в клініці Одонтосфера

У нашій клініці широко застосовуються імплантаційні системи Straumann. Одними з головних показань до їх встановлення виступають високі естетичні результати. Це особливо важливо при лікуванні зубів у так званій зоні посмішки. На передні імпланти накладаються великі вимоги. Вони повинні бути досить тонкими, але при цьому витримувати великі навантаження, необхідні для відкушування.

Фірма Штрауман випускає імплантати товщиною всього в 3,3 мм, однак вони витримують повноцінне навантаження передніх зубів, іклів і премолярів.

Straumann TissueУ клініці Одонтосфера ми користуємося трьома основними видами імплантатів з лінійки Straumann Tissue Level:

 • Standard;
 • Standard Plus;
 • Tapered Effect.

Ці імплантаційні системи розроблені спеціально для одноетапного протоколу і спрощення лікування.

В їх розробці компанія Штрауман застосувала всі свої інновації, що робить їх унікальними:

 • Tissue Level мають поверхню SLActive, вони повністю повторюють біологічну анатомію зубів і зберігають обсяги альвеолярного гребеня. Завдяки цьому імпланти не тільки зберігають кістку, а й сприяють підтримці здоров’я тканин в області імплантації.
  Надёжные импланты
 • Вони прості в застосуванні і догляді. А проведені наукові дослідження показують, що ризик розвитку периімплантиту з використанням цих систем мінімальний.
 • У виготовленні цих імплантатів використовується новітній високоміцний матеріал Roxolid, що дозволяє застосовувати в протезуванні імпланти меншого розміру. За рахунок цього знижується інвазивність процедур.
 • Використовуване в системі з’єднання synOcta з ефектом холодного зварювання забезпечує надійність кріплення абатмента з імплантатом.
  Имплантат
 • Для введення імплантів використовується імплантовод Loxim, що забезпечує їх точне положення. Він зручний в роботі, легко від’єднується від імпланта засувками і робить процедуру установки більш комфортною.

Имплантат Straumann StandardІмплантат Straumann Standard

Цей імплант використовується при будь-яких показаннях. Висота його шийки 2,8 мм дозволяє встановлювати імплант на рівні з м’якими тканинами. Це сприяє досягненню найкращого результату лікування.

Имплантат Straumann Standard PlusІмплантат Straumann Standard Plus

Імпланти стандарт плюс (довжина шийки 1,8 мм) використовують для реставрації передніх зубів і дозволяють домагатися найвищого естетичного результату. Їх розміри дозволяють використовувати цю систему в різних протоколах імплантації.

Имплантат Straumann Tapered Effect

Імплантат Straumann Tapered Effect

Завдяки конічної форми корональної частини імпланта, установка його в лунку тільки що видаленого зуба значно спрощується. Ця система ідеально підходить для одномоментної імплантації при втраті зуба за рахунок її анатомічної будови. Однак використовують її як в одноетапних, так і в двоетапних протоколах. Такий імплант не порушує біологічну ширину, він стабільний і стійкий при імплантації в будь-який тип кістки.

Конструктивні особливості цих імплантів дозволяють в більшості випадків проводити установку без розрізу в яснах, що дозволяє знизити травмування тканин і прискорити процес загоєння.

Імплантати Штрауман – зуби на століття!